Про компанію

справжні фінські меблі

компанія POHJANMAAN є найбільшим виробником меблів в Скандинавії. Уже понад 55 років фабрика відповідально зберігає традиції ручної праці, не дозволяючи конвеєру зробити свою продукцію стандартної і «холоднокровною». Тільки диван, створений з душею, зможе прийняти в свої обійми і подарувати справжній відпочинок.

КОЛЕКЦІЯ

Більше 100 моделей і комплектацій м'яких меблів, більше 50 моделей столових груп з масиву дуба і берези, шпону і ламінованої фанери. Кожен предмет меблів - втілення справжньої скандинавської ергономічності і надійності.

ФУНКЦІОНАЛ

15 варіантів спальних механізмів і Реклайнер, додаткові місця зберігання, вбудована аудіосистема, регульовані підголовники

ОБИВКА

Більше 1000 фактури відтінків тканин і натуральної шкіри. Всі матеріали екологічні та гіпоалергенні, проходять суворе тестування.

ДЕКОРАТИВНІ ЕЛЕМЕНТИ

Контрастна строчка доповнить будь-яке крісло або диван, додавши образу моделі особливий шарм.

Якість і відповідальність

Історія

Історія фінської фабрики почалася в 1964 році з домашньої майстерні, де Пентті Віітала і його сім'я дарували нове життя старим диванам та кріслам.

1964

Батько шістьох дітей Пентті Віітала прийняв саме сміливе рішення в своєму житті: продав корів, купив зі своїми друзями вантажну машину і почав перетяжку старих диванів в курнику. Дивани продавали за принципом від дверей до дверей.

1969

Дивани, створені з любов'ю, користувалися неймовірною популярністю, і вже через 5 років родина Віітала відкрила невелику фабрику з виробництва нових диванів і почала проводити виставки-розпродажу. Пентті Віітала став одним з перших організаторів подібних виставок в Фінляндії.

1977

До 1977 року підприємству перестало вистачати виробничих потужностей. Сім'я Віітала прийняла рішення збільшити масштаби виробництва. Був куплений деревообробний завод «Kuusisto». Поступово сімейна компанія перетворювалася в невелике підприємство.

1987

Виробництво росло, компанія відчувала себе все більш впевнено, постійних клієнтів ставало все більше. Нарешті в 1987 почалося будівництво першої черги фабрики.

2003

У 2003 році була куплена нова фабрика, що дозволило налагодити виробництво столових груп з масиву. Фабрика була визнана кращим постачальником року в Фінляндії.

2021

Сьогодні компанія POHJANMAAN KALUSTE OY є найбільшим виробником меблів в Скандинавії. Уже понад 55 років фабрика трепетно зберігає традиції ручної праці, не дозволяючи конвеєру зробити свою продукцію стандартною і «холоднокровною». Тільки диван, створений з душею, зможе прийняти в свої обійми і подарувати справжній відпочинок.